آیا کار در محیط نظامی و با بیمه تامین اجتماعی مشمول سختی کار می گردد؟

 سلام! مشاوره یا راهنمایی میخواستم راجع به بیمه بازنشستگی؟! کارم سخت و زیان آور است و بیست سال سابقه دارم.  تابع قانون کار هستم. طی این بیست سال 15 سال را در ارگان خاتم انبیا بودم و پنج سال در گروه مهندسی رزمی نداجا .15 سال را اداره کار تایید کرده است و  5 سال مهندسی رزمی را نظر نداده است. میگوید ارگان نظامی است و ما اجازه ورود نداریم . عنوان شغل هایم هم در هر دو ارگان یکی هست هر دو ارگان هم نظامی هستند و هر در هر دو ارگان  هم تابع قانون کار بودم. باید چکار کنم؟

تنها راهی که دارید شکایت به دیوان عدالت اداری به طرفیت اداره کار است تا از محل کار شما بازدید و در مورد وضعیت سختی کار شما نظر دهند. این تنها راهی است که دارید و می بایست توسط یک وکیل خوب انجام گردد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر