درخواست وکیل خوب برای تامین اجتماعی

 سلام!وقت بخیر! بنده 39 سال سن و 10 سال سابقه بیمه دارم. در سال 1399 دوبار عمل جراحی مغز به دلیل خونریزی مغزی انجام دادم و سابقه بستری در بیمارستان را دارم و اینکه دو بار کمیسیون پزشکی 60 روز استراحت مطلق دارم. از زمان عمل تاکنون به صورت روزانه مصرف دارو دارم و هنوز بصورت شبانه روزی سر درد دارم و در محل کار و حتی بعد از کار در خانه کنار زن و بچه هم اذیت هستم. آیا می توانم برای از کار افتادگی اقدام کنم؟ ممنون میشم راهنمایی و همکاری کنید؟ 

بله می توانید. البته بهتر است از یک وکیل یا مشاور خوب استفاده کنید. سابقه تان زیاد نیست. شرایط بیماری و خاتمه درمان تان مهم است. مدارک تان را بفرستید تا دقیق تر ببینم.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر