دریافت حقوق به علت معلولیت حین خدمت

 با سلام! اینجانب در سال 1372 در پادگان 03 عجب شیر مصدوم شدم و در سال 1399 از شورای عالی پزشکی 20 درصد معلول حین انجام وظیفه دریافت کردم و پرونده اینجانب را به سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح استان اردبیل ارجاع دادند. متاسفانه بیمه ازمن کد ضایعه و معرفی نامه از یگان و فیش حقوق سربازی خواستند و بنده با مراجعه به ارگانهای مربوطه مدارک مربوطه را به من ندادند. با توجه به اینکه بنده 20 درصد ازکارافتادگی دارم و جایی هم بیمه نیستم چگونه میتوانم غرامت حقوق حداقلی بگیرم؟ لطفاً راهنمایی فرمایید باتشکر از شما؟

مدارک تان را کامل کنید وظیفه دارند پرداخت نمایند . اگر همکاری نمی کنند از تامین اجتماعی نیروهای مسلح اردبیل نامه بگیرید و برایشان ببرید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر