درخواست ازکارافتادگی به علت مشکلات قلبی

 سلام وقت بخیر! تو گوگل سرچ میکردم راجع به درصد از کارافتادگی قلب و میزان تعیین از کار افتادگی به سایت شما برخورد کردم. امیدوارم به جواب سوالم برسم و استرسم کمتر بشه متاسفانه بیمه و کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی جواب قطعی بهم ندادند. من سال ۸۴ تصادف کردم از ناحیه سمت چپ که دچار شکستگی از ناحیه ساق پا ران پا و در رفتگی لگن که پیچ و پلاک کردند و سال ۸۶ تو کمیسیون ۱۵درصد از کارافتادگی برام زدند. اما امثال طی یه حادثه دوبار دچار آریتمی شدید قلبی شدم که EF قلبم رو اوایل ۲۵ تا ۳۰ درصد زدن و حدود شش ماه دارو گرفتم ولی متاسفانه افت کرد و به ۱۵ تا ۲۰ درصد رسید و نیاز به تعبیه باطری آریتمی دو حفره‌ای که الان باطری رو گذاشتم و درخواست از کارافتادگی دادم. سن بند ۳۹ سال هست و سابقه بیمه از قبل خدمت تا الان حدود ۶ سال دارم. ایا از کار افتادگی به من تعلق میگیره یا نه؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید؟

سلام! سابقه تان خوب نیست ولی با توجه به بیماری می توانید ازکارافتادگی بگیرید. حتما از یک وکیل خوب در زمینه ازکارافتادگی استفاده کنید.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر