شکایت برای تاخیر در پرداخت مستمری ازکارافتادگی

 سلام! همسر بنده از کار افتاده کلی هستند و دارای ده سال سابقه می باشد و از طریق بخشنامه ۱۹/۱ اقدام کردیم برای دریافت مستمری ولی به دلیل اشکالات سیستم ، از اردیبهشت ماه جاری تا مرداد ماه قادر به ثبت در سیستم نبودیم .سوال آیا می شود از تامین اجتماعی شکایت کرد و بابت تاخیر در پرداخت مستمری به دلیل اشکال در سیستم غرامت گرفت ؟

می توان شکایت کرد ولی باید مدارک مستند داشته باشید تا در دیوان عدالت اداری نتیجه بگیرید. معمولاً نمی‌توان مدارکی را ارائه داد که نشان دهد شما از اردیبهشت تا مرداد ماه فرصت ثبت نام داشته و امکان ثبت نام نبوده است و بنابراین معمولا نمی توان در دیوان عدالت اداری در این زمینه به نتیجه رسید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر