کارفرما حق بیمه تامین اجتماعی را پرداخت نمی کند

 سلام! وقت بخیر! سوالی داشتم از شما؟! به مدت یکسال پیمانکار بیمه من را رد نکرده و بیمه حسابهای او را مسدود کرده است. من حاضر هستم کل حق بیمه ای که در طول یکسال پرداخت نشده که  سی و هفت میلیون است را پرداخت کنم ولی تامین اجتماعی عنوان می کند که فیش را فقط به کارفرما میدهد برای پرداخت کردن و از طرفی پیمانکار مدتی است که به علت بیماری دیابت زمین گیر شده است و قادر به انجام این کار نیست. لطف کنید راهنمایی بفرمایید؟! ممنون؟

اگر پیمانکار دیگر نتواند به بیمه مراجعه کند و یا نخواهد این کار را انجام دهد شما باید به اداره کار شکایت کند و رای مثبت اداره کار برای پرداخت حق بیمه توسط کارفرما یا همان پیمانکار را بگیرید و با رای اداره کار به تامین اجتماعی مراجعه کنید تا فیش مربوطه را صادر کند. در این حالت می توانید حق بیمه را خودتان نیز پرداخت کنید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر