اعتراض به رای کمیسیون پزشکی نیروی زمینی ارتش

 شب بخیر جناب! من سال ۸۸ با بند ج ماده ۱۰۸ به صورت معلول عادی با همان درجه استوار دوم از نیروی زمینی بازنشسته شدم و تا سال قبل که بعد۲۰سال که از تاریخ استخدامم گذشته بود از من بیمه بازنشستگی کم شد و تازه طبق پیگیری از همکاران قدیمی فهمیدم که با چه بند افتضاحی بعد حدود ۸ سال خدمت بازنشسته ام کردند و در کمیسیون فقط  بروسر یگان خدمتیت نامت میاد.

بعدا که نامه آمد که مثل  خیلی ها اطلاعی از بندهای بازنشستگی نداشتم. ۲۰ روز فقط حق اعتراض داشتم که من خوشحال که با درجه و لباس بازنشسته شدم اعتراضی نکردم. آیا بعد ۱۳ سال از تاریخ بازنشستگی میشه اقدامی در این مورد داریم و نباید پزشکان کمیسیون بیمار در مورد بندی که میخواهند براش اقدام کنند توضیح بدهند. لطفا من را توجیه کنید که اگر حتما میتوانید در این رابطه کاری برام بکنید و هزینه پرونده ام هم و اگر به حقی که ۱۳سال که بخاطر توجیه نشدن توسط اعضای کمیسیون پزشکی از من وخانواده ام دریغ شده برخوردار گردم راه داره جناب!

ضمنا فعلا بازرسی کل کشور در همین مورد شکایت کردم. آیا نتیجه ای دارد که با گرفتن وکیل و پیگیری شکایت به حقم برسم. چون واقعا اولا زمان استخدام طبق ضوابط استخدام نیروهای مسلح از سلامتی کامل بدن برخوردار بودم و بیماری ام اس شاید حاصل در همین شرایط نیروی زمینی و بسیار مخاطره آمیز نیروی زمینی و چند سال خدمت در مناطق عملیاتی بوده که الان واقعا بدترین بند بازنشستگی را برای من اجرا کردند؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که شما اصلاً در چه زمینه ای شکایت دارید؟ به میزان حقوق تان شکایت دارید یا به بندی که فردا بر اساس آن بازنشسته شده  اید. این بند چه ضرر و زیانی به شما وارد کرده است دقیقا توضیح دهید تا ببینم می توانیم به نتیجه برسیم یا نه؟ من تا جایی که می‌دانم بازرسی کل کشور در این زمینه ورود نمی کند و حتی اگر وارد شود معمولا به نتیجه نمی‌رسد و شکایت در این زمینه باید یا از طریق دیوان عدالت اداری باشد یا از طریق نهادهای نظارتی نیروهای مسلح و این موضوع ارتباطی به بازرسی کل کشور ندارد .


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر