به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

تفاوت جانباز و معلول خدمتی چیست؟

 سلام خسته نباشید ! ببخشید ! مزاحم شدم. من یک پرونده داشتم. میخواستم ببینم اگر از دیوان عدالت اداری پیگیری کنم به نتیجه میرسم یا خیر؟ من سربازم و توی مرز مریوان بودم. در حین خدمت حول و حوش ساعت ۲ بعد از ظهر بود توی آسایشگاه خوابیده بودم و رفیق من داشت نفت میریخت‌ تو بخاری که ترکید و کانکس مان که آسایشگاه بود سوخت. ماهم حین فرار دست و صورتمون سوخت. ده روز بیمارستان بستری بودم. بعدش رفتم استعلاجی! پیگیر پرونده شدم. بیمارستان برایم ۱۵درصد سوختگی سطح دو و سه نوشت حتی اتاق عمل هم رفتم. دکتر هم تایید کرد ولی کمیسیون پزشکی هشت و نیم درصد تایید کرد و جانبازی هم برایم تایید نکردند و معلول خدمتی شدم. میخواهم برای جانبازی به دیوان عدالت شکایت کنم. بنظرتان به نتیجه میرسم ؟ 

جانبازی و ایثارگری فقط مربوط به 8 سال جنگ تحمیلی است. به حوادث دوران سربازی در زمان غیر جنگ تعلق نمی گیرد. شکایت تان به نتیجه نمی رسد.


نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401