تفاوت جانباز و معلول خدمتی چیست؟

 سلام خسته نباشید ! ببخشید ! مزاحم شدم. من یک پرونده داشتم. میخواستم ببینم اگر از دیوان عدالت اداری پیگیری کنم به نتیجه میرسم یا خیر؟ من سربازم و توی مرز مریوان بودم. در حین خدمت حول و حوش ساعت ۲ بعد از ظهر بود توی آسایشگاه خوابیده بودم و رفیق من داشت نفت میریخت‌ تو بخاری که ترکید و کانکس مان که آسایشگاه بود سوخت. ماهم حین فرار دست و صورتمون سوخت. ده روز بیمارستان بستری بودم. بعدش رفتم استعلاجی! پیگیر پرونده شدم. بیمارستان برایم ۱۵درصد سوختگی سطح دو و سه نوشت حتی اتاق عمل هم رفتم. دکتر هم تایید کرد ولی کمیسیون پزشکی هشت و نیم درصد تایید کرد و جانبازی هم برایم تایید نکردند و معلول خدمتی شدم. میخواهم برای جانبازی به دیوان عدالت شکایت کنم. بنظرتان به نتیجه میرسم ؟ 

جانبازی و ایثارگری فقط مربوط به 8 سال جنگ تحمیلی است. به حوادث دوران سربازی در زمان غیر جنگ تعلق نمی گیرد. شکایت تان به نتیجه نمی رسد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر