چگونه درصدی از دیه را زودتر بگیریم؟

 سلام خسته نباشید! میخواستم یک سوال بپرسم. من تصادف کردم. روال دادگاه را طی کردم. الان پزشکی قانونی رفتم برای درصد دیه بهم ۴ماه استراحت پزشکی داده است. میخواستم بدانم چند وقت طول میکشه دیه رو بهم بدن اخه هیچی پولی برام نمونده دیگه؟! یا میتونم پزشکی قانونی دیه رو برید یه مقدار از دیه رو بگیرم برای خرج کرد خانه ام؟!

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که می توانید به قاضی یا دادیار پرونده مراجعه کرده و درخواست دهید تا ۵۰ درصد دیه به شما در همین ابتدا پرداخت شود. اگر بخواهیم قبل از اینکه استراحت پزشکی تان تمام شود و پرونده مختومه گردد احتمال دارد دیه تان بسیار کمتر شود. پس از مراجعه کنید به دادسرا و از دادیار بخواهید که نصف دیه به شما پرداخت شود.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر