درخواست ازکارافتادگی با وجود قطع بیمه تامین اجتماعی

 باسلام! من مریضی اعصاب و روان دارم و دو بار در بیمارستان بستری شده ام. بار اول هنگام بستری بیمه پرداخت می کردم. یعنی سال 97 ولی بار دوم سال 99 بستری شدم بیمه نداشتم. حالا وضعیت من چطور می شود؟ آیا حقوق کامل به من تعلق می‌گیرد یا نه؟ در شعبه 7 بیمه تامین اجتماعی تهران به من می گویند که باید 5سال دیگر بریزی تا حقوق 10 روز را بدهند. حال سوال من این است آیا درست می گویند؟

در  پاسخ به شما باید بگویم که بهتر است سابقه بیمه تان را  ارسال کنید تا بتوانم بهتر توضیح دهم  اگر از  سال ۹۹ تا بحال بیمه نداشته اید کارتان بسیار سخت می شود. نباید پرداخت حق بیمه خود را قطع می کردید.  البته اگر شروع بیماری تان مربوط به گذشته باشد از کار افتادگی به شما تعلق میگیرد .


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر