به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

درخواست ازکارافتادگی با وجود قطع بیمه تامین اجتماعی

 باسلام! من مریضی اعصاب و روان دارم و دو بار در بیمارستان بستری شده ام. بار اول هنگام بستری بیمه پرداخت می کردم. یعنی سال 97 ولی بار دوم سال 99 بستری شدم بیمه نداشتم. حالا وضعیت من چطور می شود؟ آیا حقوق کامل به من تعلق می‌گیرد یا نه؟ در شعبه 7 بیمه تامین اجتماعی تهران به من می گویند که باید 5سال دیگر بریزی تا حقوق 10 روز را بدهند. حال سوال من این است آیا درست می گویند؟

در  پاسخ به شما باید بگویم که بهتر است سابقه بیمه تان را  ارسال کنید تا بتوانم بهتر توضیح دهم  اگر از  سال ۹۹ تا بحال بیمه نداشته اید کارتان بسیار سخت می شود. نباید پرداخت حق بیمه خود را قطع می کردید.  البته اگر شروع بیماری تان مربوط به گذشته باشد از کار افتادگی به شما تعلق میگیرد .


نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401