آیا در پرونده های ازکارافتادگی نیاز به وکیل هست؟

 عذرخواهی میکنم چرا وکیل لازم دارد؟ من کمیسیون پزشکی رفتم نامه نگاری‌ها مابین کمیسیون پزشکی و بیمه تأمین اجتماعی انجام شده است. بیمه من از برج هفت واریز نشده ولی استحقاق درمان همچنان دارم ولی هنوز جواب قطعی کمیسیون نیامده است. ممکنه راهنمایی بفرمایید چرا وکیل لازم دارم وقتی که ef قلبم توسط پزشک معتمد کمیسیون تایید شده و باطری قلب گذاشتم والان پرونده داره مراحل اداری‌شو طی میکنه؟! واقعا اگه لازم میدونید وکیل بگیرم خب وکیل بگیرم اگر هم لازم نیست مراحل انجام شده مشکلی نداره که وکیل نگیرم؟

البته این انتخاب شماست و خودتان بهتر تشخیص می دهید که چکار کنید. اما شکل این است که سابقه بیمه تان کم است و اگر مدارک ارسالی تان دقیق دسته بندی و با توجه به پیشرفت بیماری نباشد ممکن است ازکارافتادگی تان در خارج از دوران بیمه پردازی واقع گردد و مستمری به شما تعلق نگیرد یا بسیار ناچیز باشد.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر