وکیل خوب برای پرونده تصادف

 سلام!  من راننده تاکسی هستم. در بلوار جمهوری رفسنجان از فرعی با رعایت حق تقدم وارد بلوار شدم. راننده افغانی بدون گواهینامه و مست و حالت عادی نداشته به ماشین من زده است. راننده عوض شده و شخص گواهینامه دار عوض کردند و سه عامل بابت تصادف شده است. اول عدم مهارت در رانندگی که گواهینامه رانندگی نداشته است.  بعد شرارت در رانندگی اینکه به عمد به سمت راست منحرف شده است، اشرار جنون شراب دیوانگی می آورد. سوم سرعت غیر مجاز سرعت بالای ۸۰ کیلومتر بود واز طرف بمن زد. من را یک متر به سمت راست پرتاب کرد که به ماشین پارک شده اصابت کرد و به خاطر سرعت بالا ۲۰ متر جلوتر رفت و یک ۲۰۶ را داغون کرد و پنجاه میلیون خسارت وارده کرد و افسر پلیس بعد از یک هفته نظر خود را اعلام و من را مقصر کرده است. در حال حاضر وکالت من را قبول می کنید متشکرم؟

افسر پلیس چرا شما را مقصر اعلام کرد؟! چون از فرعی وارد میدان شده اید؟ شما به ماشین پارک شده اصابت کردید یا ایشان و شما به 206 تصادف کردید یا ایشان. شما مقصر تمامی تصادف ها شدید یا صرف یک تصادف . شفاف تر توضیح دهید ببینم می توانیم کاری کنیم.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر