درخواست دریافت غرامت از بنیاد جانبازان

 سلام وقت بخیر! سلام ببخشید مزاحم شدم وقت بخیر سایت شما را در اینترنت دیدم گفتم شاید بتوانید مرا راهنمایی کنید یا اینکه پیگیر کار بنده شود با سپاس از راهنمایی که می کنید. من جانباز جنگ تحمیلی هستم. در پالایشگاه شیراز مجروح شدم ولی غرامتی دریافت نکردم. الان بازنشست شدم. آیا میتوانم با توجه به اینکه هر دو زانو تعویض شده تقاضای نقص عضو مقطوع کنم  و هزینه آن چقدر میشود؟ در آن زمان که مجروح شدم بیمه تامین اجتماعی بود و بعد از آن به صورت رسمی مشغول بکار شدم و هیچ گونه پولی بابت این موضوع دریافت نکردم و هر دو جا مراجعه کردم گردن همدیگر می اندازند؟ لطفا راهنمایی بفرمایید ممنون میشم ؟

کجا ها مراجعه کردید؟ درصد جانبازی تان چقدر است؟ چه سالی جانباز شدید ؟ چه سالی تعویض زانو کردید؟ غر از حقوق چه مزایایی می گیرید؟ از بنیاد جانبازان مبلغ جدایی می گیرید؟ حقوق اصلی تان را از وزارت نفت می گیرید یا تامین اجتماعی ؟ کمی توضیح دهید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر