آیا می توان از قانون سختی کار در کنار ازکارافتادگی استفاده کرد؟

 سلام وقت بخیر! من از کار افتاده شده‌ام و الان یک ماهه است که مستمری بگیر میباشم. میخواستم بدانم که آیا می توانم سوابق سختی کار را به سابقه اضافه کنم یا نه ؟ کارمند بیمه میگه از یک قانون بیشتر نمی توانی استفاده بکنید یا ازکارافتادگی یا سختی کار؟! درحالی‌که الان حداقل حقوق را پرداخت می کنند و۲۳سال سابقه من لحاظ گردیده و درحدود۷سال سختی کار به من تعلق میگیرد. کارمند بیمه میگه در حقوق هیچ تاثیری ندارد اگر سختی کار هم بیاری؟! ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید شدنی است یا خیر؟

بستگی به میانگین حقوق دو سال آخر تان قبل از تاریخ ابتلا  بیماری منتهی به از کار افتادگی دارد. اگر میانگین حقوق تان از حداقل حقوق در همان زمان بیشتر باشد این افزایش سابقه به نفع تان می شود در غیر این صورت کارمند بیمه درست می‌گوید و تفاوتی ندارد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر