محاسبه دیه پارگی تاندون در سال 1402

سلام! من پرستارم. سال گذشته در حال ساختن یک خانه ویلایی در روستا بودم. جهت نما با یک نفر که خودش پیمانکار بود قرارداد بستم.  روزی در حین کار روی دست از ناحیه پنجه به طول یک سانتیمتر دچار پارگی سطحی شد با بنده تماس گرفته و شرایط را توضیح دادند. در نهایت من وی را به بیمارستان برده پدیا وی را زدم. بعد از یک هفته زخم جوش خورده در نهایت بخیه باز شد.

بعد از دوماه طرف دزدی کرده و نهایت ترک کار کرد. شکایت کردم هم برای دزدی و هم عدم تحویل کار و او هم بعد از 5 ماه از ما شکایت کرد که  در زمان بریدگی تاندون دست من بریده شده و شما فقط سطح پوست را بخیه زدید . حال سوال اینجاست تاندون چنانچه پاره شود سریعاً مشخص میشود چرا که انگشت حرکت ندارند. ایشان دو ماه برای من با آن دست کار کرد بدون مشکل پارگی تاندون بعد از 5ماه از کجا آمد کی تشخیص داد و به نوعی در پزشکی غیر ممکن است؟! 

به عرض میرسانم 1: ساختمان بیمه بوده و بیمه ایران است. 2: اینجانب خودم پرستارم. هدف اصل خیانت به شخص آسیب دیده و کلاه برداری نبوده است. 3: خودم بیمه مسئولیت پرستاری دارم آن هم بیمه ایران است. 4: اشتباه من این بوده که برای وی تشکیل پرونده در بیمارستان نداده ام چرا که اصلا فکر نمی‌کردم اینجوری شود و این بزرگترین حماقت من بوده است. سوال من این بود آیا بیمه آرمان حمایت می کند. منظورم بیمه ساختمان و اینکه کارشناس دادگستری من  را 30 درصد و ایشان را 70 درصد در این اتفاق مقصر اعلام کرده لطفا راهنمایی کنید با تشکر؟

بیمه ساختمان در این زمینه پرداخت می کند به شرطیکه نظریه پزشکی قانونی موجود باشد و البته رای دادگاه هم صادر شده باشد. پزشکی قانونی معمولا ارتباط حادثه با آسیب را تشخیص می دهد و اگر مرتبط تشخیص ندهد رد می کند.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر