وکیل خوب ماده 66 قانون تامین اجتماعی

 سلام ! کارگر من در اثر برق گرفتگی دچار حادثه شده و الان از کار افتاده است. پرونده اش در دادگاه چون بیمه داشتم تمام شد و بسته شده است. امروز تامین اجتماعی برایم نامه فرستاده که مشمول ماده 66 میشوم. در صورتی که کارگر من آرماتور بند بوده و به صورت قراردادی کار می کرده است. و در ضمن موقع گرفتن پروانه ساختمانی هزینه تامین اجتماعی هم پرداخت کردم. آیا راهکاری هست برای من که مشمول ماده 66 نشوم ؟

راهکاری وجود ندارد . بستگی دارد کارگرتان از کارافتاده کلی شده باشد یا جزئی و یا اینکه بخواهد غرامت نقص عضو بگیرد. همچنین بستگی دارد که با توجه به نظر کارشناس اداره کار یا کارشناس دادگستری چند درصد مقصر تشخیص داده شده باشید. تنها می توانید بر روی نظریه کارشناس اداره کار و یا کارشناس دادگستری اعتراض بزنید.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر