ابلاغ رای دیه در سامانه ثنا

 با سلام و خسته نباشید خدمت شما! بنده چند وقت پیش تصادف کردم و برای گرفتن دیه به پزشک قانونی رفتم حالا بعد از یک ماه طول درمان نامه پزشک قانونی برام صادر شد و امروز بردم دادگاه و گفتن برات ابلاغ میاد میخواستم ببینم میشه چیز هایی که پزشک برام نوشته رو براتون بفرستم تا قیمت گذاری کنید و در صورت قیمت پایین تر هنگام رای دادگاه، اعتراض بزنم؟

جناب بنده یک سوال دیگه هم داشتم؟ من وقتی نامه پزشک قانونی رو دادم دادیاری بهم گفتن براتون ابلاغیه میاد ولی چند وقتیه گذشته و خبری نشده میخواستم ببینم چگونه باید پیگیری کنم؟

حدود 5.2 درصد دیه دارد معادل 31 میلیون و 200 هزار تومان. بابت ابلاغیه حضوری بروید بهتر است. یا اینکه هر روز سامانه ثنا را چک کنید.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر