اعتراض به نظر افسر راهنمائی و رانندگی در شورای حل اختلاف

 سلام! من هفته پیش یک تصادف تو چهار راه خیام داشتم.افسر آمد و یک تشخیص بی انصاف داد. من تولاین اول بودم و یک خانم از پشت طوری که بین خط نبود و به زور کشید به ماشین من، گلگیر و در عقب خط افتاد. سپر خودش هم لق بود که با زور کشید تا بیفته و صحنه سازی کنه؟! به خاطر ترافیک زیاد کشیدیم کنار و کروکی بهم خورد ولی خواهرم چند  تا عکس شکسته و بسته گرفته است. بعد تشخیص افسر، من برادرم صافکار است. گفتم باهاتون هماهنگ میکنم که تعمیرش کنیم. ولی این خانم خودشان بردند تعمیر و یک مبلغ هوایی گفتند. حالا کارت ماشین و گواهینامه من دست ایشون است. چکار باید انجام بدهم؟

تنها کاری که فعلا باید انجام دهید این است که با عکس هایی که دارید و کروکی کشیده شده به شورای حل اختلاف همان نزدیکی شکایت کنید. اگر 50 50 هم شود مشکل شما حل می گردد.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر