درخواست ازکارافتادگی به علت آرترید پسوریازیس

 سلام! وقت بخیر! ۱۷ سال سابقه بیمه دارم. از ۲ سال پیش مبتلا به  آرتریت پسوریازیس شدم. جفت مفاصل زانو، مچ دست راست ، مفصل انگشت سبابه دست راست، مفصل انگشت اشاره سمت چپ و دو تا از انگشتهای پا درگیر شدند. آمپول سینورا تزریق می کنم که با تشکیل پرونده در تامین اجتماعی از همان دو سال پیش به صورت بیمه و از داروخانه ۱۳ آبان تهیه می کنم.   آمپولها تزریق نشه قادر به راه رفتن و خم کردن انگشتهای و حتی توانایی بلند کردن یه چیز سبک رو هم ندارم. آیا امکان گرفتن از کار افتادگی برای من وجود دارد؟

اگر پرونده تان را از طریق کارشناسان مربوطه به خوبی تکمیل و ارائه کنید می توانید به نتیجه برسید. به نظر من با کمک یک کارشناس درخواست ازکارافتادگی تان را بدهید.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر