شکایت برای شب کاری

 سلام خوب هستین ! سوالی داشتم محضرتون فردا مزاحم میشم ؟ من از سال ۹۴ الی ۱۴۰۰در شرکت آناتا مشغول بودم . در اعتراض به حق و حقوق اخراجم کردند . امسال شکایت کردم . بابت حق شیفت و چهل دقیقه کسری کار بابت ناهار و پاره ای مسائل . شب کاری بنده رو انکار میکنند در اداره کار ! تو جلسه هیات تشخیص نوشتند مدارکی برای شب کاری ارائه ننمود در حالی که همین الان در تلگرام کانال مارشمالو آناتا لیست اسامی جدید و قدیم موجود است . از یک طرف همکاران شاهد هستند از طرف دیگر دستگاه حضور غیاب در شرکت بود من واقعا برای اداره ی کار متاسفم . اینا منو پارسال در حالی که تا آخر آذر قرارداد داشتم آخر مهر اخراج کردند و من چون آگاهی نداشتم تسویه کردم. اگه اون موقع شکایت کرده بودم علاوه بر حق شیفت اینا غرامت اخراج رو هم میگرفتم . الان دوستانم قبل من دو مورد موفق شدند تا دیوان پیش برند و دویست میلیون بگیرند. از یک طرف اینا حقوق رو هم درست نمی دادند . من فیش واریز هایم در آورده ام اگر نشون بدم متوجه تفاوت ها میشین. من به عنوان کارگر شش ساله پارسال سه و هفتصد حقوق پایه ام بود با اضافه شش و دویست میشده است. در حالی که در لیست بیمه دستمزد کاذب هفت میلیون و صد برام رد کرده اند . من اعتراض هم نوشتم منتظر تاریخ جلسه حل اختلاف هستم ولی چون تجربه ی لازم رو ندارم در برخی موارد راه رو اشتباه میرم . یک شکایت دیگر هم به یک شرکت کرده ام که قراردادی با بنده امضا نکرده بود که  اونم توضیح میدم خدمتتون . و بنده را هفدهم دی به خاطر اینکه عیدی پایان کار ندهند اخراج کردند ؟ 

باید درخواست بازرسی دهید از سیستم حضور و غیاب اگر خودتان پرینت حضور و غیاب را ندارید. اگر در قرارداد تان مبلغ دقیق نوشته نشده است باید فیش با مهر و امضاء ارائه کنید وگرنه لیست بیمه یا قرارداد ملاک قرار می گیرد.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر