دیه پارگی رباط مچ پا در سال 1402

سلام ! وقت بخیر ! یه کارگر داشتم از یکم برج ۴ تا ۳۰ برج ۸ قرارداد داشته بیمه هم بوده است. در تاریخ ۲۷ شهریور با توجه به اینکه پای راستش پیچ وپلاک بوده تو کارگاه بنده میره روی پایه نیسان که بار تخلیه کنه تا این صحنه رو دیدم بهش گفتم بیا پایین . پرید پایین و مچ  پایش دچار عارضه شد . شکستگی کف پا و پاره شدن رباط مچ پا و  ۵۰ روز تحت درمان گرفت . بعد هم رفته شکایت دیه کرده است. میشه بفرمایید دیه چقدر میشه و تا چه مبلغی رضایت ایشان را ما جلب کنیم سفره این کار جمع بشه ! البته یه موضوعی که هست ما به بازرس اداره کار اول گفتیم از  ۴پایه پهن کن نانوایی افتاده  و اشتباهم کردیم . حالا ۹۰درصد منو مقصر زدند. حالا اعتراض زدم که حقیقتو بگم که خودش رفته روی پایه نیسان و منم بهش گفتم بیاد پایین شاهدان هم هستند تا رو واقعیت نظر اداره کار و درصد تقصیر کار بودن را تغییر بدهم . البته خودش هم گفته و قبول کرده از نیسان افتاده است ؟

بستگی به استخوان شکسته شده و میزان پارگی رباط دارد. احتمالا حدود 4 درصد دیه دارد معادل 24 میلیون تومان که 90 درصد را شما باید تغییر دهید. باید از طریق شورای حل اختلاف به نظر کارشناس اداره کار اعتراض کنید.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر