شکایت به نظریه پزشکی قانونی

 سلام شب شما بخیر ! من یک سال و نیم نگهبان شبانه روز بودم . در حین کار از طبقه اول افتادم پایین به تاریخ 1401/2/14 که الان که برج 11 هستم یک از مهره های کمرم ترک برداشت و از آن موقع تا الان نتوانستم کار بکنم و کمرم صاف نمیشه و نمی توانم صاف بایستم . توی راه رفتن مشکل دارم و تو نشستن و بلند شدن هم مشکل دارم و پزشکی قانون تاییدش نمیکنه.  میگویند حادثه من مربوط به این کار نیست و زمانی که افتادم شهود هم دارم و زنگ زدن به اورژانس 115 آمد در محل کار. بلندم کردند گذاشتنم داخل اورژانس 115بردنم. مگه میشه یک نفر از طبقه اول بیفته پایین بگویند نیم متر افتاده پایین . شهودم هم همراهم بوده که اورژانس آمد محل کار بردنم بیمارستان. معاینه کردند گفتند که سر پا معاینه  کردیم در حالی که من هوشیاری نداشتم و بیمارستان گفت مشکل ندارم. 

مگه میشه یه نفره از طبقه اول افتادم پایین یک از مهره های کمرش ترک بردارد و هوشیاری نداشتم باشی بگویند مشکل  نداری چطور که بازرسی اداره کار حادثه را تایید بکند و بازرسی دادگستری هم 80 درصد مقصر بکنند بعد پزشکی قانون و هیات هم بهم بگویند حادثه من مربوط به این کار نیست. ممنون می شوم راهنمایی کنید؟ منظورم صاحب کار 80 درصد مقصر شده است؟

بروید از دادیار و یا قاضی نامه بگیرید و به نظریه پزشکی قانونی اعتراض کنید. این تنها راهی است که دارید.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر