وکیل خوب برای بیمه بیکاری

 سلام و خدا قوت ! خواستم وکالت بنده را برای دریافت مقرری بیمه بیکاری طبق فرموده خودتان ( در صورت برنده شدن حق الزحمه از مقرری تقدیم خواهد شد ) تقبل بفرمایید . بنده تمام شرایط قانونی را دارم . با نامه عدم نیاز قبل از اتمام قرارداد بعد از ۴ سال و  ۴ ماه از یک شرکت که مهندس ناظر پروژه های او بودم اخراج شدم و بعد از پیگیری اداره کار نظر موافق بخاطر اخراج در اثنای کار و داشتن شرایط بند ۱ تفاهم نامه داده و نهایتا اداره بیمه ابتدا با مقرری موافقت کرد و شروع مقرری در کارتاپل زد و حتی مبلغ و مدت مقرری را زدند ولی بعد از یک هفته قطع مقرری زدند و می گویند مدیرعامل یک شرکت هستم . در حالیکه اون شرکت فقط و فعلا ثبت شده و حتی رتبه هم نگرفتم و غیر فعال میباشد . حال میگویند باید هم گواهی عدم فعالیت مالیاتی و نامه انحلال شرکت را با هم بیاوری . در حالی که بنده میخواهم بعد از گرفتن رتبه ، پیگیر گرفتن کار و اشتغالزایی باشم و رشد کنم ولی این فعال شدن شرکت حداقل ۶ ماه دیگر میسر میشود و بنده میگم بجای ۲۰ ماه که ابتدا برای مدت مقرری مشخص کردید را به نصف یعنی ۱۰ ماه تنزل دهید و یا به مجرد گرفتن کار مقرری را قطع کنید چون از اول آبانماه تا کنون که رای نهایی صادر شده بنده تا کنون و تو این زمستون بیکار بودم و ۳ نفر تحت تکفل دارم و نیاز مبرم به این مقرری دارم چون دو تا فرزند دانش آموز دارم و میگم حداقل ۶ ماه بهم مقرری بدهند . لطفا کمکم کنید . با سپاس ؟

هم می توان از طریق اداره کل تامین اجتماعی استان پیگیری کرد و اگر به نتیجه نرسید می توان از طریق دیوان عدالت اداری شکایت کرد. ما هم می تواینم کارهایتان را انجام دهیم . هزینه مان هم 25 میلیون تومان می شود.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر