به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

دریافت دو مستمری بازنشستگی از تامین اجتماعی و بیمه روستاییان

 سلام! ضمن تشکر از وقتی که گذاشتید جواب دادید.من چهار بار دیروز بین تامین اجتماعی و عشایری علاف بودم .عشایری میگوید از دو سازمان دولتی نمی‌توانی حقوق بازنشستگی بگیری (مستمری بگیر همسرم هستم ۵۹ سال سن) باید از تامین اجتماعی بگیری. پرداختی بیمه روستایی هم به تو بازگردانده میشود. تامین اجتماعی هم میگوید نمیشه .تکلیف من چیست؟ آیا میتوانم از تامین اجتماعی بخرم؟ هشت سال پرداختی روستایی با سقف پرداختی هم دارم ؟ یک دنیا ممنون می شوم کمک کنید.همکاران مربوطه همدیگر را به بی اطلاعی متهم میکنند؟ 

نه اشتباه می کنند. اگر مستمری بازمانده همسرتان را از تامین اجتماعی می گیرید می توانید مستمری بازنشستگی خودتان را از بیمه روستایی در زمانی که شرایط بازنشستگی روستایی را داشتید بگیرید. آن چیزی که نمی توانید بگیرید فرضا حقوق پدرتان بود نه حقوق همسرتان . بهتر است وکیل بگیرید.

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401