دریافت دو مستمری بازنشستگی از تامین اجتماعی و بیمه روستاییان

 سلام! ضمن تشکر از وقتی که گذاشتید جواب دادید.من چهار بار دیروز بین تامین اجتماعی و عشایری علاف بودم .عشایری میگوید از دو سازمان دولتی نمی‌توانی حقوق بازنشستگی بگیری (مستمری بگیر همسرم هستم ۵۹ سال سن) باید از تامین اجتماعی بگیری. پرداختی بیمه روستایی هم به تو بازگردانده میشود. تامین اجتماعی هم میگوید نمیشه .تکلیف من چیست؟ آیا میتوانم از تامین اجتماعی بخرم؟ هشت سال پرداختی روستایی با سقف پرداختی هم دارم ؟ یک دنیا ممنون می شوم کمک کنید.همکاران مربوطه همدیگر را به بی اطلاعی متهم میکنند؟ 

نه اشتباه می کنند. اگر مستمری بازمانده همسرتان را از تامین اجتماعی می گیرید می توانید مستمری بازنشستگی خودتان را از بیمه روستایی در زمانی که شرایط بازنشستگی روستایی را داشتید بگیرید. آن چیزی که نمی توانید بگیرید فرضا حقوق پدرتان بود نه حقوق همسرتان . بهتر است وکیل بگیرید.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر