درخواست پیگیری بازنشستگی با سنوات ارفاقی معلولان

 سلام ! من معلولم ۲۰ سال سابقه خدمت در اداره دولتی دارم و۴ سال سابقه بیمه از قبل دارم که جمعا ۲۴سال سابقه بیمه دارم . اگر بخواهم از قانون ارفاقی استفاده کنم امکانش هست یا خیر؟ و اینکه از کارافتادگی در اداره دولتی چگونه منظور می شود ؟  ممنون از لطف شما ! ببخشید میشه خواهش کنم کسی رو معرفی کنید تا این کارها را انجام دهد هزینه بگیرد ! چون این کار برای من هم از لحاظ حرکتی و هم از لحاظ تایم کاری سخت است ؟ 

خودمان نیرو داریم تا این کار را انجام دهید. البته باید مدارک تان را کامل ارایه کنید. ما قرارداد می بندیم و هزینه را پایان کار می گیریم. اگر بخواهید می توانیم کارتان را انجام دهیم . هزینه مان هم 25 میلیون تومان می شود.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر