درخواست ازکارافتادگی به علت بیماری ام اس

 با سلام ! اینجانب متولد سال ۱۳۵۰ دارای ۱۸سال  و۴ ماه بیمه و مبتلا به بیماری MS هستم. آخرین پرداخت بیمه من مربوط می شود به بیش از سه سال پیش که بدلیل عدم توانائی در انجام کار، هیچ پرداختی پس از آن انجام  نگرفت. در آن زمان، قصد بر اقدام برای بیمه از کار افتادگی بود اما به دلیل عنوان یکی از متصدیان اداره بیمه شهریار بر لزوم وجود پرونده بیمارستانی و نبود پرونده از اقدام دست کشیدم. حال با گذشت زمان و پیشرفت عوارض بیماری مجددا تصمیم به اقدام از طریق مشاوره و یا وکالت را دارم. لطفا بنده را راهنمایی نمایید ! همینطور بابت همکاریتان کمال تشکر را دارم ؟ 

کاشکی بیمه تان را ادامه می دادید. الان اگر ازکارافتاده شوید به شما تعلق نمی گیرد. بهتر است براساس بخشنامه 19.1 اقدام نمایید . ما هم  می توانیم وکالت شما را بر عهده بگیریم. البته در این حالت در صورت ازکارافتادگی ، مستمری ازکارافتادگی تان مبلغ کمی می شود.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر