حقوق بازنشستگی تامین اجتماعی با 10 سال سابقه بیمه

 سلام! خسته نباشید! سوالی داشتم. پدرم روستایی و ۸ سال و ۵ ماه سابقه بیمه دارد و الان نیز یکی از آشنایان با بیمه دامداری با ماهانه حدود ۴۰۰ حق بیمه  دارند بیمه می ریزند و سن شان ۶۵ سال بوده است. اگر ۱.۵ سال را الان واریز کنند و با ۱۰ سال بازنشسته شوند حدود حقوق ایشان چقدر و در ضمن ۶ سال سابقه بیمه روستایی و عشایر دارند منتها بابت انتقال گفتند حدود ۶۰ میلیون باید مابه تفاوت بریزم ، چون وضعیت مالی خوب نبوده  ارزش دارد  یا نه همان ۱۰ سال تامین اجتماعی را تکمیل و بازنشستگی رد کنیم؟

به قیمت امسال حدود یک سوم حداقل حقوق می گیرند معادل 2 میلیون تومان. مابه التفاوت 6 سال را پرداخت کنند در طی 4 سال تا 5 سال بر می گردد. تصمیم با خود شماست.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر