به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

حقوق بازنشستگی تامین اجتماعی با 10 سال سابقه بیمه

 سلام! خسته نباشید! سوالی داشتم. پدرم روستایی و ۸ سال و ۵ ماه سابقه بیمه دارد و الان نیز یکی از آشنایان با بیمه دامداری با ماهانه حدود ۴۰۰ حق بیمه  دارند بیمه می ریزند و سن شان ۶۵ سال بوده است. اگر ۱.۵ سال را الان واریز کنند و با ۱۰ سال بازنشسته شوند حدود حقوق ایشان چقدر و در ضمن ۶ سال سابقه بیمه روستایی و عشایر دارند منتها بابت انتقال گفتند حدود ۶۰ میلیون باید مابه تفاوت بریزم ، چون وضعیت مالی خوب نبوده  ارزش دارد  یا نه همان ۱۰ سال تامین اجتماعی را تکمیل و بازنشستگی رد کنیم؟

به قیمت امسال حدود یک سوم حداقل حقوق می گیرند معادل 2 میلیون تومان. مابه التفاوت 6 سال را پرداخت کنند در طی 4 سال تا 5 سال بر می گردد. تصمیم با خود شماست.

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401