به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

شرایط دریافت مستمری جانبازان کمتر از 25 درصد

 سلام وقت بخیر! میخواستم برای مشکلمان از شما مشاوره بگیریم. من پدرم فوت کردند. ایشون جانباز ۲۵ درصد بودند. مادرم هم بابت ده سال کار مستمری تامین اجتماعی دریافت میکنند که مبلغ ناچیزی میشه! تقریبا دو میلیون! بنیاد به مادرم گفته به خاطر مستمری که میگیری حقوق پدرم بهش تعلق نمیگیره؟! از طرفی رفته تامین اجتماعی مستمریش رو قطع کنه اونها گفتند امکان قطع مستمری وجود نداره! میخواستم ببینم آیا راهی وجود داره که بتوانند حقوق پدر را بگیرند. ممنون می شوم کمک کنید؟

تنها راهی که دارد این است که مادرتان دوباره بیمه پردازی را شروع کند تا بعدا با سابقه بیشتری بازنشسته شود تا بتواند مستمری جانبازی را بگیرد.

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401