درخواست افزایش درصد در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

 سلام وقت بخیر! ببخشید امکان تماس با مشاورین شما هست یا خیر؟ همسرم من در کمیسیون پزشکی زیر  ۶۶٪ برای تعویض مفصل لگن برایش زدند از کار افتادگی جزئی! و امروز به سختی توانستم اعتراض بزنم؟ آیا راهی هست که توسط شما و همکارانتان پیگیری بشه که بیمه از کار افتادگی کامل برایش تعیین کنند؟ و یا شما پیگیر بیمه و پرونده اش بشوید ؟ آیا راهی هست برای مطالبه و درخواست از کار افتادگی و درصد بیمه اش؟ لطفا راهنمایی کنید و یا شماره تماس بدهید؟

حادثه ناشی از کار بوده است یا حادثه غیر کاری بوده است. آیا الان حقوق می گیرد یا نمی گیرد؟ چند درصد دقیقا برای شما زده اند؟ آیا بیماری دیگری دارید یا نه؟ دقیقا توضیح دهید تا ببینم می توانید کاری کرد یا نه.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر