درخواست ازکارافتادگی کارمندان شهرداری در کجا بررسی می شود؟

 سلام وقت شما بخیر! کارمند انبار و اموال شهرداری هستم با ۲۰ سال سابقه بیمه تامین اجتماعی. کارت بهزیستی با درجه ضعیف گوش و چشم دارم. ضمنا عمل قلب باز و تعویض دریچه میترال فلزی انجام داده ام. میخواستم ببینم با توجه به قانون بهزیستی و قانون عمل قلب باز میشه بازنشستگی پیش از موعد یا از کار افتادگی با ۳۰ روز حقوق بگیرم؟ اگه ممکنه شماره تماستون رو بدید ممنون میشم؟ ضمنا بنده قوز قرنیه نیز دارم؟

می توانید درخواست ازکارافتادگی دهید و به نظر من اگر پرونده تان در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی مورد بررسی قرار گیرد از کار افتاده می شوید. چون نمی‌دانم با توجه به نوع استخدام تان پرونده تان در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی بررسی می شود یا در کمیسیون دیگری بررسی می‌شود؟ ضمنا توجه داشته باشید که بهتر است یک کارشناس خبره در این زمینه استفاده کنید تا پرونده تان را به صورت کامل به شعبه تامین اجتماعی ارسال نماید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر