درخواست ازکارافتادگی به کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی به علت آمبولی ریه

 باعرض سلام! بنده حدود سال ۱۳۹۲ بعلت حادثه کارگاهی دچار آمبولی ریه شدم و به دفعات زیاد تا به الان در بیمارستان بستری شدم و طبق نظر پزشکان باید تا آخر عمر وارفارین مصرف نموده و تحت درمان زیر نظر پزشک  باشم. در ضمن حدود ۱۷ سال سابقه بیمه دارم ومدارک حادثه و نظریه کمیسیون پزشکی قانونی مبنی بر تحت درمان بودن تا آخر عمر را نیز دارم. با این اوصاف آیا کار افتادگی به من تعلق میگیرد یا خیر؟

نمی توان دقیق نظر داد . بهتر است پرونده تان را در تمامی زمینه های بیماری که دارید با توجه به سوابق بیمه ای که دارید جمع آوری نموده و از طریق سایت تامین اجتماعی درخواست خود را ارسال نمایید. به نظر من از یک کارشناس با تجربه در این زمینه استفاده کنید. ارزش آن را دارد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر