درخواست ازکارافتادگی به علت سکته قلبی به کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

 سلام!  ببخشید من می خواهم سوال کنم ببینم که چون در دوران سربازی یک بیضه ام را عمل کردم و از دست دادم و الان هم دیسک کمر دارم و درصورت کار دچار کمر درد شدید میشوم و از سویی دیگر چند سال پیش هم کیست مغزی داشتم و سرم را عمل کردم و مشکلات خستگی عصبی و غیره...دارم و سن من هم ۴۹ سال است و ۱۷ سال سابقه بیمه تامین اجتماعی  و۳ سال بیمه روستایی دارم  می توانم از بیمه از کار افتادگی استفاده کنم؟ لطفا عاجزانه میخوام راهنمایی ام کنید دارم رنج میبرم و یک ماه ونیم پیش هم دچار سکته قلبی شدم و در بیمارستان فارابی بستری شدم. خواهش میکنم بگویید باید چکار کنم؟ ضمنا الان بیمه کارگران هستم آیا می‌شود بیمه روستایی رو هم با بیمه تامین اجتماعی جزء سابقه حساب کرد؟

بله می توانید. درخواست دهید تا در کمیسیون بررسی شود. باید پرونده ای مشتمل بر تمامی بیماری هایتان تشکیل دهید. سابقه روستایی تان را نمی توانید طبق قانون فعلی به سابقه تامین اجتماعی تان اضافه کنید.به نظر من حتما از یک وکیل یا کارشناس خوب استفاده کنید.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر