به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

درخواست کار سبک برای پرستاران بخش

 سلام صبحتون بخیر! شرمنده مزاحم شدم. من ۹ سال است که پرستار هستم. الان یکی دو سالی است که مشکل دیسک کمر دارم. چند روز پیش کمیسیون پزشکی داشتم که پزشک کمیسیون تایید کرد که دیگه تو بالین و بخش نباشم. الان برای انتقالی و قسمتی سبکتر به نظرتون من چه کار کنم؟ می خواهم ببینم مسئولین بیمارستان طبق دستور کمیسیون پزشکی عمل میکنند یا برایم سنگ اندازی میکنند؟ پزشک کمیسیون گفتند که دیگه نباید سرپا باشم و خم و راست شدن برای دیسک کمر عواقب بدتری دارد؟ ممنون و تشکر از شما؟

واقعیت این است که هر دو حالت متصور است. تجربه من چنین چیزی را می گوید. احتمال هر دو حالت وجود دارد. بستگی به نوع بیمارستان دارد.

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401