بازنشستگی با 42 سال سن و 20 سال سابقه تامین اجتماعی

 بنده خانم هستم و با ۴۲ سال سن و حدود ۲۲ سال سابقه در بیمه تامین اجتماعی سابقه دارم و ۵ ماه آخر را در آزمایشگاه مشغول فعالیت بودم که درخواست بازنشستگی دادم. مسئول محل کار ما هیچ مدرک حضور و غیاب و قراردادی با ما ندارد و پرداخت حقوق نیز به صورت دستی صورت پذیرفته و واریزی بابت حقوق ندارم. با توجه به اینکه بیمه از محل کار بنده تحقیقات و بازرسی سه نفره بعمل آورده ولی معاون شعبه بیمه تامین اجتماعی مخالفت نموده و گفته است باید مدارک داشته باشی در غیر این صورت مورد قبول نیست. از شما کمک و راهنمایی می خواهم. سپاسگزارم؟

قبل از این 5 ماه سابقه بیمه تان چگونه بوده است؟ یعنی چه نوع بیمه ای داشته اید؟ جواب بازرسی سه نفره چه بوده و آیا اشتغال شما تایید شده است؟

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر