درخواست ازکارافتادگی به علت گلوکوم چشم

 سلام! خسته نباشید! من ۳ یا ۴ سال سابقه بیمه دارم و جایی که کار میکردم خدماتی بود. من او موقع چشمم خیلی اذیت میکرد. بهار دکتر رفتم و درد چشمم را کسی متوجه نمیشد. هر روز هم دیدم کمتر میشد و دکتر ها گلوکوم می گویند داری! من هنگام کار کردنی که وسایل سنگینی برمیدارم چشمم یک ساعتی تارتر میشود. باید یک ساعت چشمم را ببندم درست بشه. بخاطر اون که داشتم چشمم رو از دست میدادم از کار در آمدم. می خواهم ببینم با این وضع می توانم از کار افتادگی بگیرم؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که سابقه بیمه شما خیلی کم است. این سابقه تاثیر منفی دارد. از نظر بیماری به نظرم از کار افتاده می شوید. البته اگر هر دو چشم شما این مشکل را داشته باشد و با یک چشم از کار افتاده نمی شوید. ولی سابقه بیمه تان دردسرساز می‌شود و ممکن است نظر منفی بر روی نظر اعضای جلسه کمیسیون پزشکی چشم بگذارد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر