درخواست ازکارافتادگی به علت تعویض مفصل کتف

 سلام! من کتف راستم خرابه و محدودیت حرکتی دارد و درد شدید وعلاجش تعویض مفصل کتف. علت تصادف سال 84. واریس شدید پا دارم که ایستادن طولانی باعث ورم زیاد پا از زانو به پایین و درد زیاد مچ پاهام میشه که عملا راه رفتن برای خیلی دشوار میشه که صافی کف پا باعث تشدید درد و خالی کردن مچ پا هام میشه .و چندین جراحی فتق و واریکوسل داشتم و دوباره واریکوسل گرفتم.  آیا از کار افتادگی به من تعلق میگیره ؟20 سال سابقه دارم. مشاغل سخت زیان آور . دارم شما میتوانید کاری برام انجام بدید من مشهد هستم؟

به احتمال زیاد از کار افتادگی به شما تعلق می گیرد. البته ما تهران هستیم و تنها از تهران می توانیم به شما کمک کنیم. پرونده تان را می‌توانیم تکمیل کنیم و به آیا به بیمه ارسال کنیم  به گونه‌ای که به احتمال زیاد از کار افتادگی بگیرید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر