شکایت برای دریافت دیه از بیمه حوادث

 سلام صبح بخیر! ببخشید که مزاحمتون شدم؟! غرض از مزاحمت یک بنده خدایی مستخدم مدرسه است ولی استخدام رسمی آموزش و پرورش است. تو مدرسه با همکاران شان و دانش آموزان مسابقه فوتبال بازی کردند. تو زمین چمن خورده زمین ساق پایش بدجوری شکسته و عملش کردند. کل ساق پایش از رو وزیر پلاتین خورده شده است. میخواستم ببینم دیه یا خسارتی بهش تعلق می گیره یانه؟  اگه تعلق می گیره به چه صورت اقدام کنه؟ ممنون از راهنماییتون! درضمن بیمه تامین اجتماعی و بیمه تکمیلی دانا است. بیمه حوادث مدرسه هم عضو هست. ممنون از لطفتون؟

در صورتی که استراحت پزشکی کرده باشد بیمه تامین اجتماعی هزینه ایام استراحت پزشکی ایشان را پرداخت می‌کند اگر آموزش و پرورش پرداخت نکند. بیمه تکمیلی هم هزینه‌های درمانی ایشان را پرداخت میکند.  اما بابت دیه تنها وقتی دیه از طرف بیمه حوادث مدرسه پرداخت میشود که نقص عضو اتفاق افتاده باشد. معمولاً شکستگی ها اگر خوب بشوند نقص عضو محسوب نمی شوند مگر اینکه پلاتین را از پای ایشان بیرون نیاورند که در این صورت دیه پرداخت میشود. بابت هر کدام از موارد فوق باید به بیمه مربوطه مراجعه کرد و گزارش حادثه با مهر و امضای رسمی بیمارستان و پرونده های درمانی را ارائه نمود.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر