شرایط بازنشستگی در مشاغل سخت و زیان آور

 ۲۰ سال و حدود۴ ماه دارم در مشاغل سخت پیوسته ادامه میدهم. به عنوان تلمبه چی در پمپ بنزین از سال ۸۴ مشغولم و ادامه میدهم. به صورت مداوم بدون حتی یک روز تعطیلی؟!‌ از ۷۶ و۷۷ سربازی را پرداخت کردم و از سال۸۱ و۸۲ به عنوان راننده مینی بوس و از ۸۴ تا همین الان در پمپ بنزین مشغولم. لطفا مرا راهنمایی فرمایید؟

یک سری مشاغل شما جزء مشاغل سخت و زیان آور محسوب نمی شود. به عنوان مثال راننده مینی بوس جزء مشاغل سخت و زیان آور حساب نمی شود. بابت هر سال مشاغل سخت و زیان آور شما یک سال و نیم مشاغل سخت و زیان آور حساب میشود یعنی ۶ ماه سابقه کار اضافه میشود ولی باید شرایط سنی داشته باشید چون تمام دوران بیمه پردازی شما جزء مشاغل سخت نیست. بنابراین احتمالا باید ۵۰ سال سن را داشته باشید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر