چگونه محاسبه حقوق بیمه بیکاری

 سلام و خسته نباشید! من  بالای 55 سال سن دارد و سابقه بیمه من نزدیک به 25 سال می باشد. در این شرایط مواجه با تعدیل نیرو شدم. اگر من تا 60 سالگی بیمه بیکاری بگیرم در زمان محاسبه دوسال آخر آیا محاسبه دو سال قبل از بیمه بیکاری خواهد بود با دوسال دوران بیمه بیکاری؟ مبنای محاسبه دو سال آخر قبل از شروع بیمه بیکاری باشد افزایش حقوق وزارت کار در برای 5 سال متوالی صورت خواهد گرفت. ممنون میشوم راهنمایی کنی.در ضمن اگر تعدیل نیرو شدم و مجبور به اخذ بیمه بیکاری شدم مبنای محاسبه دوسال آخر دوران دریافت بیمه بیکاری باشد مبنا 55 درصد سه ماه قبل از بیمه بیکاری می باشد؟

دو سال قبل از بیمه بیکاری ملاک خواهد بود. البته اگر از حداقل حقوق اعلامی دولت کمتر باشد تا آن مقدار افزایش می یابد.  مبنای بیمه بیکاری ۵۵ درصد متوسط سه ماه قبل از بیکار شدن است.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر