زمان قانونی اعتراض به رای کمیسیون بدوی تامین اجتماعی

 با سلام! من به دلیل سرب خون بالا حدود یکسال است که توان کار کردن ندارم و کمیسیون پزشکی هم با از کار افتادگی مخالفت کرده است. الان ۴ ماه گذشته است. آیا امکان پیگیری مجدد وجود دارد؟ متاسفانه دیر متوجه رای کمیسیون شدم و نتوانستم وکیل بگیرم و اعتراض بزنم؟ اگر راهی هست راهنمایی کنید؟ وکیل الان میتونه دوباره اقدام کند؟ کمیسیون میگه چون ممکن است به خاطر مصرف مواد بوده باشد موافقت نکرده است.حالا چون ۴ ماه از رای کمیسیون گذشته است میتوانم با گرفتن وکیل مجدد اقدام کنم؟ ممنون؟ 

رای بدوی  کمیسیون تان را بفرستید تا ببینم چه رایی صادر شده است. باید در فاصله یک ماه پایان کمیسیون بدوی به رای اعتراض می کردید. چون اعتراض نکرده‌اید زمان تجدید نظر گذشته است ولی می توانید مجددا در کمیسیون بدوی شرکت کنید. اگر رای کمیسیون بدوی شما را ببینم بهتر می توانم به شما راهنمایی کنم و بگویم که آیا مدارک شما برای کمیسیون بدوی کافی بوده است یا نه؟


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر