درخواست ازکارافتادگی به علت لنف ادم اندام تحتانی

 با عرض سلام و تبریک ماه قرآن و قبولی طاعات و عبادات! اینجانب از سال ۸۸ بیمه شده سازمان تامین اجتماعی میباشم. از سال ۸۸ طلبه علوم دینی بودم. بعدها از حوزه در اومدم. چند سال بیمه ام قطع شد و الان ۳ ساله خودم حق بیمه مشاغل آزاد را میریزم. متاسفانه حدود ۵ ماه است بیمار هستم. از نوع لنف ادم اندام تحتانی که پاهام به شدت تا بالای ران باد کردند و حتی قادر نیستم کفش بپوشم. متولد سال ۱۳۶۹/۱۲/۲۴ هستم حدود ۳۲ ساله! میتوانم درخواست از کار افتادگی بدهم؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایین؟

درخواست که می توانید بدهید ولی فکر نکنم با درخواست تان موافقت شود. بیماری تان در حد ازکارافتادگی کلی نیست. با این حال می توانید درخواست دهید تا درصدتان را ببینید و بعدها برای سال های بعد به دردتان بخورد.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر