آیا کارت ایثار تاثیری در بازنشستگی تامین اجتماعی دارد؟

 سلام بزرگوار خسته نباشید! ببخشید این وقت شب مزاحم میشوم. لطفا بنده را در مورد بیمه تامین اجتماعی راهنمایی فرمایید تا بتوانم با کارت ایثار ارتش که حدودا ۲۰ ماه خدمت سربازی را در جبهه بودم و اقدام به گرفتن کارت ایثار جدید نمودم و حدود ۱۸ سال هم بیمه تامین اجتماعی اجباری دارم‌ و الان هم  دو سال است که بیمه اختیاری رد میکنم. ضمنا سوالم این است که میشه با کارت ایثار که در سال ۶۵ در جبهه بودم و کارت ایثار قدیمی هم گرفتم بازنشسته شوم و یا طبق بخشنامه های جدید حقوق به بنده تعلق میگیرد؟ ممنون میشوم وکالت اینجانب را قبول فرمایید؟

ابتدا باید بگویید چند ساله هستید تا بگویم که آیا می توانید بازنشسته شوید یا نه؟ شما از طریق دو شماره با من تماس می گیرید. لطفاً فقط از طریق این یک شماره تماس بگیرید. کارت ایثار، از نظر تامین اجتماعی اهمیت خاصی ندارد ولی از نظر ارگانهای دولتی دیگر اهمیت دارد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر