درخواست دیه از یک سازمان دولتی

 با سلام ! وقت بخیر ! در یک سازمان دولتی مشغول کار هستم . اسفند ماه در تعمیرگاه محل کار دچار حادثه شدم و داخل چال تعمیرگاه افتادم ( صورتجلسه گزارش حادثه ثبت شده  ) و با آمبولانس به بیمارستان اعزام شدم که بعد از عکس ام آر آی مشخص شد بر اثر سقوط دیسک کمر 4 و 5 دچار پارگی شده است و بعد از چند روز عمل جراحی انجام دادم .۵۰ روز استعلاجی داشتم . حال مشغول کار هستم. بنده دارای بیمه تامین اجتماعی می باشم و هیچ بیمه مسئولیتی دیگری ندارم و الان میخواهم پیگیر دیه بشوم . ممنون می شوم راهنمایی بفرمایید. ما قراردادی هستیم فقط تامین اجتماعی داریم ولی اونایی که رسمی هستن بیمه امید هم دارن برای همین مسائل ؟

سلام بابت این موضوع تامین اجتماعی به شما دیه نمی دهد یعنی شما نمی توانید از تامین اجتماعی غرامت بگیرید . چون حادثه خوب شده است تنها راهی که دارید این است که یا سازمان از بیمه مسئولیت خودش استفاده کند و یا اینکه از آنها شکایت کنید تا بتوانید دیه بگیرید . معمولا بیمه های شخصی مثل بیمه امید برای بیمه حوادث محل کار است ولی محله کارتان احتمالا باید بیمه مسئولیت مدنی داشته باشد بنابراین سعی کنید از بیمه مسئولیت مدنی محل کارتان استفاده کنید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر