درخواست ازکارافتادگی بیمه شده تبعی

 عرض سلام وخسته نباشید! بنده  در سال ۱۳۷۴طی حادثه ای دید چشم راست خود را از دست دادم و چشم من پارگی عنبیه و قرنیه داشت. تحت تکفل پدرم که بیمه تامین اجتماعی بود درمان میشدم. بعد از آن به دلیل نقص عضو از چشم من معاف از خدمت شدم .بعد از فوت پدر،  مادر مستمری دریافت می‌کردند تا اینکه مادر در سال ۱۳۹۴ فوت کردند.الان با توجه به گذشت زمان و شغل آرایشگری متقاضی مستمری پدر هستم و دیگر توان کار کردن ندارم  وشرح حال خودم را که توسط پزشک معالج نوشته شده‌ را برای شما میفرستم. از شما کارشناس محترم تقاضای همکاری دارم؟

کار بسیار سختی می باشد. باید ثابت شود که شما قبل از فوت پدرتان از کار افتاده کلی بوده اید وگرنه نمی توانید از مستمری پدر استفاده کنید. یعنی باید مدارک درمانی و بستری تان قبل از فوت پدر باشد و البته شرایط از کار افتادگی یعنی تقریباً بینایی بسیار بسیار ضعیف را داشته باشید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر