شکایت برای دریافت دیه سوختگی

 سلام ! وقت شما بخیر ! من 1401/10/15 دچار سوختگی شدم. 24%بود و هفت درصد صورتم و دست راستم کل بود که درجه 2و1و عمقی و سطحی بودن که بیشترین عمقی بود. این حادثه برای من سرکار اتفاق افتاد میخواستم ببینم الان که از زمانش گذشته میتونم شکایت کنم؟ بیمه هم نداشتم که بعد از 15 روز بستری بودم روز آخر منو بیمه کردند؟ 

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که اگر برای دریافت دیه می خواهید شکایت کنید الان هم وقت دارید و مشکل خاصی ندارد. باید مدارک حادثه را داشته باشید و از طریق کلانتری شکایت کنید. مدارک بیمارستانی را هم باید داشته باشید. البته کلانتری شما را به بازرسی اداره کار و پزشکی قانونی معرفی می کند و روال کار طی می شود.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر