مقصر تصادف در میدان کیست؟

 سلام! اینجانب مسیر مستقیم را طی میکردم که ناگهان خودرو در اول ورودی شهر که بلوار میباشد دور زد و سد راه من شد و خودروی من سمت راننده دقیقا چراغ جلو با بغل خودرو قسمت گلگیر جلو سمت شاگرد برخورد کرد و افسر ۵۰ به ۵۰ اعلام نمود و علت ۵۰ را سرعت من اعلام نموده و خط ترمز ۲۲ متر اعلام نموده که من اصلا خط ترمز نداشتم و ترمز ای بی اس خط نمی اندازد. آیا می توانید به من کمک کنید؟ متاسفانه طرف من نیز همکار نظامی افسر میباشد. آیا احتمال اینکه به خاطر همکار بودن ۵۰ درصد مقصر شده باشم و اگر امکان کمک دارید بفرمایید؟

تنها راهی که به نظر می رسد اعتراض به رای افسر در شورای حل اختلاف است. تا یک مرحله در شورای حل اختلاف اعتراض کنید. بیشتر نمی خواهد. اینکه سرعت داشته اید بستگی به خط ترمز دارد. یعنی سرعت شما باید اثبات شود وگرنه نمی توان به آن استناد کرد.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر