درخواست ازکارافتادگی به علت تعویض دو طرفه مفصل هیپ

 یک دنیا ممنون لطف میکنید جواب بنده رو میدهید انشالله همیشه سالم وسلامت باشید. من به جوابم نرسیدم. ممنون از لطفتون که جواب دادید. فقط  معذرت میخوام تعویض دوطرفه در هر صورت کارافتادگی دارد یا باید حادثه ناشی از کار باشد یا بیماری هم باشد قبول میکنند. به این سوال بنده هم اگه میشه جواب بدید یک دنیا ممنون!

ببخشید یه سوال دیگه  تو  کمیسیونهای پزشکی مگه از روی همون کتاب نباید رای صادر کنند ؟پس انشالله بنده بر اثر بیماری تعویض دو طرفه مفصل هیپ انجام بدم  توی کتابچه چیزی که نوشته مهمه  یا نظر اون کسانی که تو کمیسیون رای میدن مهمه ؟ خیلی لطف میکنید یه جواب تقریبا  که باید با شرایط بنده   از روی کتاب رای بدن چیه..یا که نظر شخصی باید بدن؟ خیلی خیلی ممنونم  از لطفتون  خدا خیرتون بده  یک دنیا ممنون. انشالله که همیشه سالم و سلامت باشید؟

تعویض دو طرفه مفصل هیپ در هر حالتی باعث ازکارافتادگی کلی می شود. براساس کتابچه ازکارافتادگی رای صادر می شود.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر