درخواست ازکارافتادگی به علت سرطان بیضه

 درود بر شما! بنده سیزده سال پیش درست 23 سالگی سرطان بیضه گرفتم. بیضه سمت راست بعد از تخلیه بیضه و شیمی درمانی مشکلم برطرف شد ولی متاسفانه بعداز13سال دوباره بیماریم عود کرد و یک توده داخل شکمم بین کبد و کلیه به لوله پانکراس مشاهده شد که در عرض 5ماه حدود 30 جلسه شیمی درمانی انجام داده ام ولی تاثیر نداشته است. گفتند باید عمل بشه ولی دکتر میر گلستانی  و دکتر خرمی جراحان اصفهان گفتند نمیشه عمل کرد.حالا میخواستم راهنماییم کنید ببینم میتونم از کارافتادگی بگیرم یا نه؟ حدود 8 سال سابقه بیمه دارم و در حال حاضرم خودم بیمه آزاد رد میکنم. لطفاً راهنمایی بفرمایید؟ برای بیمه تکمیلی هم هرجا میرم میگن الان دیگه نمی تونی بیمه تکمیلی رد کنی! قبل از بیماری باید اقدام میکردی. آیا با این شرایط که خودم بیمه آزاد رد میکنم راهی هست که بیام تحت پوشش بیمه تکمیلی پدرم؟ الان 36 سالمه!

بابت بیمه تکمیلی بعید است که قبول شود. البته بستگی دارد بیمه تکمیلی پدرتان کدام بیمه باشد و پدر بازنشسته کدام ارگان باشد ولی معمولا با وجود بیماری هیچ شرکت بیمه قبول میکند که شما را بیمه کند؟! البته قطعی نمی‌گویم. بستگی بیمه پدرتان هم دارد اما در مورد ازکارافتادگی به نظر من می توانید درخواست از کار افتادگی دهید و احتمال اینکه به نتیجه برسید ۵۰۵۰ است. سابقه بیمه تان کمی کم است. برای از کار افتادگی در زمینه بیماری سرطان باید دوره درمانی تان کامل شده باشد و پرونده تان در کمیسیون پزشکی بررسی شود. چون ممکن است رای ادامه درمان به مدت یکسال بدهند و شما باید بروید و یک سال بعد بیایید. بنابراین بهتر است از همان ابتدا درمان شما کامل شده باشد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر