درخواست ازکارافتادگی براساس بخشنامه 19.1

 با سلام! ببخشید رای کمیسیون را به من ندادن چطور میتونم بدست بیارم تا به شما نشان بدهم. سال ۹۱ رفته بودم کمیسیون. اگه از طریق بخشنامه ۱۹/۱ اقدام کنیم حقوق کامل میدهند یا بر اساس سابقه که ۱۳ سال دارم حقوق میدهند. در ضمن تحت پوشش بهزیستی هم هستم. بیمه هم از طریق مشاغل آزاد پرداخت میکنم ۱۸ درصد. بدون وقفه ! بیماری مادرزادی از ناحیه  چشم دارم که غیر قابل درمان با دارو و درمان و عمل جراحی هست. ۶۶درصد از کار افتادگی را پزشکان می نویسند؟ 

معمولا در سامانه tamin.ir هست ولی اگر 11 سال گذشته است بعید است در آنجا هم باشد. براساس بخشنامه 19.1 اقدام کنید براساس 13 سال سابقه تان حقوق می دهند. آخرین شعبه بیمه تان کدام است؟ پزشکان کمیسیون به احتمال زیاد ازکارافتاده کلی تان می کنند ولی باز هم به احتمال زیاد بیماری را مادرزادی ثبت می کنند و این موضوع مشکل به وجود می آورد.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر