درخواست ازکارافتادگی به علت تصادف و سکته قلبی

 سلام! من مردی 55 ساله ام با چهارده سال سابقه بیمه که در سال 95 تصادف کردم و پاهام آسیب دیده و یکی از پاهام از مچ به پایین عصب ندارد و عمل های زیادی انجام داده ام و گلوی من بخاطر دستگاهی که در دوران کما گذاشته بودند گوشت اضافه می آورد و من باید هر سال به پزشکم در تهران مراجعه و عمل لیزری انجام دهم و من بخاطر همین مشکلات در سال 96 سکته کردم و وضعیت خوبی ندارم ومن در سال 97 یه کمیسیون پزشکی رفتم ولی پزشکان آن دوران به من رای ندادند چون در موقع تصادف بیمه من قطع بود. حالا من سه سال هست که بیمه ام را خودم میریزم چون توان کار کردن ندارم و از جایی به من حقوقی واریز نمی شود و الان که بیمه گران شده و توانایی پرداخت ان را ندارم. آیا میتوانم بازهم در کمیسیون شرکت کنم ؟ به من رای میدهند ؟

لیست بیمه تان را باید ببینم. همچنین تاریخ حادثه تان و البته رای ازکارافتادگی قبلی تان که بدانم تاریخ ازکارافتادگی را چه زمانی اعلام کرده اند. این موارد را بدانم بهتر می توانم نظر دهم. البته منطقا اگر بیماری تان تشدید پیدا کرده باشد و با حالت قبلی متفاوت باشد می توانید مجددا در کمیسیون پزشکی شرکت کنید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر